Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Minipa Basın Yayın A.Ş  firması 2019 yılında Ummu Habibe Topçu Tarafından kurulmuştur .  Şirketimizin iştirakları  Hamdiogulları Dış Tic A.ş ( kuruluş 2016 )  , Rain BUlut Bilişim Sistemleri( kuruluş 2019) , İzkart Yazılım Elektronık A.Ş ( kuruluş 2015)  firmalarıdır .  şirketimiz ve iştiraklarımız ile yayıncılık sektöründe 
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.